Црно чоколадо

300.00ден

ЧОКОЛАДНИ ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ КРЕАЦИИ, 200 гр.

  • НАЈКВАЛИТЕТНИ СОСТОЈКИ: 65% какао делови, суво грозје, брусница, бадем, лешник.
  • БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК: Додајте слаткост на секоја посебна пригода – од роденден, до корпоративен настани
  • KАЖЕТЕ СО ЧОКОЛАДО: “Благодарам”, “Те сакам”, “Честитам”, “Среќна Нова”, “Среќна слава”… – контактирајте не и ние ќе го дизајнираме вашиот совршен чоколаден подарок

Нема на залиха

Категорија